Всі російські найманці після повернення з Донбасу потраплять у “чорні списки” ФСБ

imagesПовернення на Батьківщину з війни на Донбасі російських «добровольців» несе серйозну загрозу Російській Федерації. Щоб уникнути можливих небажаних наслідків, всі найманці, що служили в терористичних збройних формуваннях, будуть взяті під особливий контроль. Про це заявив секретар Радбезу Росії Микола Патрушев.

Російські правоохоронці будуть контролювати всіх росіян, які брали участь у бойових діях на Донбасі, так як вони можуть нести загрозу російському суспільству.

«Необхідно взяти під особливий контроль загрозу, яку несуть бойовики, які повертаються з гарячих точок, де брали участь у конфліктах на боці терористичних угруповань. Не секрет, що велика кількість найманців російського походження воює сьогодні за кордоном у лавах цих бандитських формувань», – сказав Патрушев.

Згідно переконання Патрушева, колишні бойовики можуть принести в Росію «навички нелюдського терору».

«З повернення на Батьківщину вони можуть принести на нашу землю навички нелюдського терору, в тому числі властивого угрупованню, що називає себе «Ісламська держава Іраку і Леванту», але нічого спільного з ісламом не має», – заявив секретар Радбезу Росії.

Варто зазначити, що трохи раніше всіх російських найманців при спробі перейти кордон, розстрілювали на місці російські прикордонники. На більшість відомих лідерів бойовиків у прикордонних служб були «орієнтування», про що дуже скоро дізналися і самі найманці. Тепер же на самому високому рівні практично заявлено про певні «чорні списки ФСБ», в який потраплять всі «герої новоросії», які повернулися з «перемогою».

Преса України