Всі нюанси участі в лотереї за програмою Green Card Lottery пояснили тернополянам (Відео)

картНе довіряти особисті дані посередникам і подавати заявку на Грін Карту самостійно, закликає українців віце-консул Сполучених Штатів Америки.

Щорічна лотерея за програмою Green Card Lottery, наголошують представники посольства, – абсолютно безкоштовна.

Натомість агенції за допомогу, сприяння чи передачу особистого номера переможця часто вимагають немалі гроші. Шахраїв у такому бізнесі теж вистачає…

Читайте також. Правоохоронці Тернопілля вживають заходи для повернення грошей обдуреним фірмою “Гермес”

До речі, цьогорічна реєстрація на отримання диверсифікаційних віз США почнеться 1 жовтня і триватиме до 3 листопада. Реєстрація на отримання Грін Карти передбачає введення особистих даних про себе та свою сім’ю. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Ваше ім’я, дата народження, місце, діти, сімейний статус, а також вам потрібно мати нову фотографію, за останні 6 місяців, – каже Тамара Стернберг-Греллер.

Читайте також. “Жінки любили розкіш і в Х столітті. У них було багато прикрас”, – член клубу Живої Історії Ульфа Бйорна (Відео)

Довіряти цю інформацію посередникам представники посольства США не радять. Кажуть, зареєструватися для участі в лотереї кожен може самостійно – за допомогою детальної інструкції українською мовою, розміщеної на сайті. Після реєстрації учасник отримує персональний номер, який стане вашою перепусткою надалі.

– Люди можуть бачити, якщо вони виграють чи статус заявки через цей номер. Ми не хочемо, щоб агенції робили цю заявку, тому що вони отримають цей номер. І вони можуть хотіти багато грошей за цей номер, – наголошує віце-консул США.

Читайте також. “Узалежнення – досвід, який дається Богом, щоб змінити нас”, – отець Василь Сліпчук (Відео)

Вона не втомлюється наголошувати: лотерея – безкоштовна і однаково доступна для всіх повнолітніх українців, які мають повну середню освіту. Грати у неї можна щороку, проте одній людині дозволено подавати не більше однієї заявки на рік. Агенції ж, маючи всі ваші дані, можуть грати за вас без вашого відома, а якщо захочете зареєструватися і ви, обидві заявки система скасує. Не можуть посередники і посприяти виграшу, наголошують фахівці.

– Якщо раніше заявку подавали через Інтернет, після того, коли люди дізнавалися, що виграли, вони заповнювали реєстраційні форми і надсилали їх до консульського центру в Кентукі звичайною поштою. Зараз вже цієї паперової частини немає, людям потрібно буде заповнити електронну анкету ДС-260. Заповнюється вона в режимі он-лайн. І виходячи з цих даних, консульський центр в Кентукі призначає співбесіду і людина приходить для отримання візи, – каже працівник еміграційного відділу Посольства США в Україні пані Ірина.

Довідково. Лотерея Грін Кард – це випадковий комп’ютерний вибір. Цьогоріч реєстрація почнеться 1 жовтня і триватиме до 3 листопада. Торік заявку для участі в лотереї подали 9 мільйонів українців. Лише 6 тисяч з них виграли, проте до США виїхали близько тисячі восьмисот людей.