“Всі лікарні відмовлялись приймати пацієнтку”: у Сумах померла літня жінка. Чому?

фото: unsplash.com
фото: unsplash.com

Вчора у Сумах померла 79-річна жінка, в неї була висока температура та високий рівень цукру. За версією поліції, лікарні Сум відмовлялися її госпіталізувати.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції Сумщини, інформує Суспільне.

Як повідомляють у поліції, увечері 20 квітня до приймального відділення Сумської обласної клінічної лікарні бригадою швидкої допомоги була доставлена 79-річна жителька Путивльського району, яка з грудня минулого року проживала в Сумах у доньки. Жінка мала високий рівень цукру в крові та високу температуру.

Попри всі намагання бригади медиків "швидкої" надати допомогу хворій, її стан не покращився, а спроби передати жінку на лікування до кількох лікарняних закладів Сум виявилися безуспішними. За версією слідства, жінку з високою температурою лікарні приймати не хотіли.

Після дзвінка фельдшера бригади "швидкої" до поліції, жінку взяли до приймального відділення Сумської обласної клінічної лікарні, де вона й померла.

У поліції розпочали кримінальне провадження за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичними працівниками.

Це карається позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Журналісти Суспільного намагаються отримати коментарі сторін.