Всі квитки на матч “Тернопіль” -“Шахтар” розкуплені. Заходи безпеки на стадіоні посилять

Тернопіль-ШахтарЦентральний стадіон Тернополя сьогодні буде переповненим – о 18 годині у матчі 1/8 фіналу кубка України ФК “Тернопіль” прийматиме донецький “Шахтар”.

Футболісти “Шахтаря” -уже в Тернополі. Міліціонери обіцяють серйозні заходи безпеки. На час матчу у Тернополі заборонили продаж алкоголю.

Як повідомили в УМВСУ в Тернопільській області, чотири сотні міліціонерів на стадіоні перейматимуться забезпеченням громадського порядку. Серед них – і бійці спецбатальйону правоохоронців “Тернопіль”.

Начальник управління громадської безпеки Борис Брик повідомив, що всі квитки на гру розкуплені , відтак на стадіоні буде 15 тисяч 700 глядачів.

Наряди міліції уже з 15-ї години почали патрулювати територію біля стадіону. Охоронятимуть порядок працівники спецпідрозділу міліції з громадської безпеки, бійці зведеного загону та батальйону “Тернопіль”.

Працівники ДАІ стежитимуть за безпекою на дорогах, а аткож супроводжуватимуть колони учасників гри.

При вході на стадіон міліціонери перевірятимуть усіх металошукачами на наявність небезпечних предметів.

Правоохоронці нагадують, що заборонено проносити туди склотару та алкогольні напої. Аби не було п’яних ан трибунах і поблизу, міськрада обмежила продаж спиртного на момент проведення матчу.

Правоохоронці не виключають провокації і звертаються до усіх, хто йде на гру, бути взаємоввічливими та не порушувати спокій, а насолоджуватись грою такого іменитого клубу як “Шахтар” і вболівати за рідний “ФК “Тернопіль”.