Всі дороги Одещини закриті – Укравтодор надав дані про перекриті траси України (Перелік)

ф3Снігопади з хурделицями намітають снігу на автошляхи на півдні, сході та в центрі України. Попри зусилля дорожників, стихія робить своє.

Відтак, щоб убезпечити водіїв і пасажирів, а також надати можливість працювати снігоочисній техніці, Укравтодор прийняв ряд оперетивних рішень, які оприлюднив сьогодні вранці на своїй сторінці у Фейсбук.

“Укравтодор, Служби автомобільних доріг в областях та підрядні підприємства працюють в ЦІЛОДОБОВОМУ режимі. Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення Укравтодор задіяв 1558 одиниць техніки та 1921 робітника, в черговому режимі – 912 одиниць техніки та 1154 робітників”, – заявляють дорожники.

Однак почищені дороги хурделиці перемітають знову і знову.

Читайте також: Окупований Донбас паралізований снігопадом (Відео)

Так, в Одеській області через негоду зараз заборонений рух всього автотранспорту усіма автошляхами загального користування, окрім окремих районів.

У восьми областях України введені обмеження на рух великовагових вантажівок.

В Укравтодорі навели оперативні дані:

“Станом на 10-00 год. 01.03.2018р. спостерігається сніг в Одеській, Миколаївській, Запорізькій, Херсонській, Кіровоградській, Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, Луганській, Донецькій, Київській, Сумській, Чернігівській областях та м. Києві.

За рішенням місцевих органів влади на період складних погодних умов тимчасово заборонено в’їзд великовагового транспорту у міста Київ, Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Херсон.

Обмежено рух великогабаритних транспортних засобів на ділянках доріг:
Київська область:
На всіх дорогах при в’їзді в м. Київ.

Одеська область:
М-05 Київ – Одеса, М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ; М-15 Одеса – Рені; М-16 Одеса – Кучургани; М-27 Одеса – Чорноморськ; М-28 Одеса – Южний; Н-33 Одеса – Б.-Дністровський – Монаші; Р-55 Одеса – Вознесенськ – Новий Буг; Р-72 КПП «Старокозаче» – Б.-Дністровський.

Миколаївська область:
М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (в районі н.п. Коблево);

Херсонська область:
М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на в’їзді у м. Херсон).

ф1

Боротьба з негодою на дорогах Кіровоградської області сьогодні на світанку.

ф4ф3