“Вселенський Патріархат на вашому боці”, – виступ представника Патріарха Варфоломія у Києві про надання Томосу Українській православній церкві (Відео)

Представник Вселенського Патріарха Варфоломія митрополит Гальський Еммануїл. Фото - сайт Президента України
Представник Вселенського Патріарха Варфоломія митрополит Гальський Еммануїл. Фото – сайт Президента України

Константинопольський патріархат продовжує процедуру надання Томосу Українській парвославній церкві і Україна матиме сою автокефальну церкву.

Про це 28 липня у Києві заявив представник Вселенського Патріарха Варфоломія, який взяв участь у урочистостях УПЦ КП з нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України.

Митрополит Гальський Еммануїл у виступі в перед вірянами в Києві підкреслив, що процедура надання Томосу була почата 20 квітня цього року і буде завершена з результатом, на який сподіваються мільйони українців.

Читайте також: Вселенський Патріархат розглянув звернення Порошенка і почав процедури для надання автокефалії православній церкві України

«Ми впевнені в тому, що Вселенський Патріархат на вашому боці. Ви не будете сиротами, тому що Матір-Церква знайде вихід для того, щоб долучитися до вашого поступу, вашого успіху, вашого зростання у вірі Христовій», – сказав митрополит Еммануїл.

Читайте також: «Автокефалія – це питання нашої незалежності», — Порошенко під час Хресної ходи УПЦ КП (Відео)

Від участі в урочистостях, що їх 27 липня проводила в Києві УПЦ МП представник Вселенського патріарха відмовився.

Читайте також: Єдина помісна церква в Україні: все, що треба про це знати (Відео)

Повна версія виступу представника Вселенського Патріарха Варфоломія митрополита Гальського Еммануїла під час урочистостей в Києві – відео Телеканал Прямий

Читайте також: Автокефалія: чому Україна має історичне право на єдину помісну православну церкву (Відео)