Вселенський патріарх Варфоломій наказав церквам припинити Богослужіння

ф1Храми мають бути відчинені лише для приватних молитов, а служби та релігійні обряди за участю людей – припинені до кінця березня.

Про таку заяву Вселенського патріарха Варфоломія з вимогою до церков через небезпеку поширення коронавірусу повідомляє Reuters.

“Ми заявляємо про свою церковну резолюцію та мандат на припинення до кінця березня всіх богослужінь, подій та обрядів, за винятком приватних молитов у церквах, які залишаться відкритими. Вселенський патріархат стежить за ситуацією з невідкладним почуттям відповідальності по відношенню до своїх прихожан і усіх людей”, – йдеться у заяві Вселенського патріарха.

Термін припинення богослужінь Вселенський патріархат може переглянути залежно від того, як далі розвиватиметься пандемія Covid-19 у світі.

За рішенням Патріарха Варфоломія, монастирі будуть продовжувати проводити регулярні релігійні служби для своїх чернечих громад, однак ці служби будуть закриті для сторонніх паломників.

Вселенський патріархат закликав вірян припинити подорожі і не залишати своїх домівок задля власної безпеки і оточуючих через небезпеку коронавірусу.

Патріарх Варфоломій і духовенство молитимуться за весь світ і “за його швидке звільнення від цього випробування”, ідеться в заяві.

One thought on “Вселенський патріарх Варфоломій наказав церквам припинити Богослужіння”

  1. Люди будьте мудрі. Лише Господь Бог може нас врятувати. У всі часи за будь- якої біди люди звертались до БОГА. Скільки було колись епідемій, але богослужжіння не відміняли. Хай ваша віра буде сильніша за страх , ідіть до церкви і моліться і БОГ врятує нас. Слава ІСУСУ ХРИСТУ.

Comments are closed.