“Все це роблять партизани”, – Жемчугов розповів, як українські патріоти на окупованому Донбасі громлять ворога (Відео)

Український партизан Володимир Жемчугов
Український партизан Володимир Жемчугов

Все важливе для бойовиків, що знищується на окупованому Донбасі, вибухає не просто так – це справа рук українських партизанів.

Про це заявив в інтерв’ю Фактам ICTV уродженець Донбасу Герой України Володимир Жемчугов, який був організатором українського партизанського руху на початку російської окупації Донбасу, за що понад рік провів у катівнях бойовиків.

“Все, що вибухає цілеспрямовано (машини, комунікації, склади, мости, залізниця), робиться партизанами”, – заявив Володимир Жемчугов.

Читайте також: Українські патріоти під носом бойовиків провели в окупованих «ДНР» містах Донбасу українську акцію (Фото)

Він пояснив, що спеціальні диверсійні групи українських військових чи спецслужб далі, як на 10 кілометрів вглиб окупованої території Донбасу в силу об’єктивних причин зайти не можуть, тоді як місцеві українські патріоти можуть організувати диверсію на об’єктах російських окупантів хоч у Донецьку, хоч у Луганську.

Читайте також: На окупованому Донбасі підняли червоно-чорний стяг і прапор України (Фото)

За словами Жемчугова, дістати і закласти вибухівку на об’єкті російських окупантів для мешканців окупованого Донбасу не проблема, бо серед них багато тих, хто працював на шахтах і підривав породу на роботі щодня.

Роздобути ж вибухівку і зброю на окупованому Донбасі українські партизани можуть навіть у російських окупантів, які за гроші продадуть будь-що.

“Росіяни, які працюють там на військових базах, вони “на заробітках2 і ніхто з них не проти ще підзаробити “наліво”, – каже про продажність російських найманців на Донбасі Жемчугов.

Читайте також: Спротив триває: на окупованому Донбасі публічно популяризують Конституцію України (Фото)

Герой України Володимир Жемчугов стверджує, що заснована ним на окупованому Донбасі в 2014-15 роках розгалужена мережа українського підпілля попри репресії російських окупантів успішно діє і зараз.

“У нас в кожному місті є і залишаються осередки”, – каже луганський партизан про десятки тисяч українських патріотів, які допомагають громити російських окупантів на Донбасі.

Читайте також: Склад боєприпасів бойовиків «ДНР» підірвали українські партизани?

Скільки власних грошей на боротьбу з російськими окупантами і організацію українського підпілля витратив Володимир Жемчугов і чому це зробив, як було організоване спілкування між групами українських патріотів, за скільки і в кого купували зброю українські партизани на окупованому Донбасі в 2014-15 роках, яка різниця між українськими партизанами і українськими підпільниками на окупованому Донбасі і чому партизанський рух не підтримав свого часу Генштаб ЗСУ, – про все це і не тільки – у повній версії інтерв’ю Володимира Жемчугова у відео Факти ICTV.