ВРУ проголосувала за притягнення Клюєва і Мельничука до кримінальної відповідальності

Клюєв Сергій крупно лицеВерховна Рада України проголосувала за дозвіл притягти  Сергія Клюєва і Мельничука до кримінальної відповідальності.

Клюєв, за позбавлення якого депутатського мандата проголосували 287 народних депутатів, сприйняв це досить спокійно. Про це повідомляють народні депутати Андрій Парубій та Володимир Парасюк у соціальній мережі.

Сьогодні, 3 червня, парламент розглянув подання Генерального прокурора Віктора Шокіна про притягнення Сергія Клюєва до кримінальної відповідальності. За підсумками голосування, 287 нардепи підтримали позбавлення Клюєва депутатського мандата, знявши таким чином із нього депутатську недоторканність.

«Це важливе рішення для встановлення справедливості ! Чекаєм наступних подань від прокуратури», – коментує Парубій.

В свою чергу, політик Володимир Парасюк розповідає, що сам Клюєв поводив у ВРУ сьогодні себе досить спокійно.

«Все дуже дивно: чомусь на Мельничука є аж 3 подання, одне з яких - взяття під арешт, а на Клюєва лише одне - відкрити кримінальне провадження», - додає Парасюк.

Нагадаємо, Сергія Клюєва звинувачують у шахрайстві, привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем, зловживанні владою або службовим становищем.

Трохи згодом сьогодні Верховна Рада в кількості 262 народних депутати притягла і народного депутата Сергія Мельничука до кримінальної відповідальності, проте нардепи вирішили не заарештовувати першого комбата добровольчого батальйону "Айдар". Мельничук Сергій- Айдар

За даними прокуратури, Мельничук пов'язаний із зникненням більше 1 тисячі автоматів, тиском на свідків та хід слідства та особисто брав участь у низці епізодів у справі про незаконне збройне формування.

Нагадаємо, 12 травня генпрокурор України Віктор Шокін підтвердив, що подав подання на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Сергія Клюєва й арешт Сергія Мельничука. 29 травня регламентний комітет Верховної Ради прийняв рішення про необґрунтованість подання ГПУ щодо Клюєва.

Вчора, 2 червня, після чергового засідання регламентний комітет визнав законними подання ГПУ щодо Клюєва і Мельничука.