ВР вистачило дві години на прийняття держбюджету-2022: що передбачає головний кошторис країни (Відео)

Під час розгляду законопроєкту про державний бюджет на 2022 рік народні депутати у пленарному режимі окремо не розглядали жодної поправки. Документ прийняли таким, яким його сьогодні вночі рекомендував прийняти в другому читанні профільний комітет Ради.

Проєкт кошторису країни представив у ВР міністр фінансів. Порівняно з проєктом у першому читанні доходи і видатки держбюджету України зросли на 50 мільярдів гривень. Кошторис країні залишився дефіцитним.

При цьому в держбюджеті закладений ріст ВВП країни в наступному році на рівні 3,5%, а інфляція – 6,2%. Закладений курс долара США – 28,6 – 28,7 грн. Із 1 жовтня 2022 року мінімальна зарплатня в Україні має становити 6 тисяч 700 гривень, середня ж заробітна плата в країні в наступному році передбачається 15 тисяч 300 гривень.

За такий проєкт державного кошторису України на наступний рік сьогодні проголосували в цілому 268 народних депутатів. На розгляд законопроєкту парламентарі витратили не більше двох годин.

Читайте також: “Бюджетна ніч” у ВР вже відбулася – профільний комітет терміново розглядав законопроєкт

Як повідомляла раніше ІА "7 Днів-Україна", профільний комітет Ради розглядав проєкт держбюджету до другого читання сьогодні вночі.ж

Більше подробиць про розгляд законопроєкту про держбюджет-2022 у сесійній залі ВР - у відео 5 каналу.