ВР втретє відмовила ГПУ у знятті недоторканності з нардепа

ф1Цього разу профільний комітет парламенту не дав добро на зняття недоторканності з нардепа Лозового.

Формулювання, з яким відмовили Генпрокурору України, практично таке ж, як у попередніх випадках щодо двох народних депутатів – подання “недостатньо обґрунтоване”.

Зняття недоторнанності з Андрія Лозового Юрій Луценко просив у зв’язку з тим, що Лозового підозрюють в ухиленні від сплати 1,8 млн грн податків.

“Комітет вважає, що подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Лозового, підтримане та внесене до ВР генеральним прокурором Луценком 21 червня 2017 року №0719365-17 є законним і вмотивованим, оскільки ініційований подано належним  суб’єктом подання, однак є недостатньо обґрунтованим, зокрема, як випливає з подання, воно грунтується на доказах отриманих до відкриття кримінального провадження 20 червня 2017 року”, – сказав заступник голови регламентного комітету Павло Пинзеник на засіданні.

Читайте також: Комітет ВР не пішов назустріч Генпрокурору

Нагадаємо, у два попередні дні на своїх засіданнях регламентний комітет ВР відмовив Юрію Луценку і не рекомендував ВР знімати недоторканність з родних депутатів Євгена Дейдея та Олеся Довгого.

Читайте також: Недоторканність з Олеся Довгого профільний комітет ВР знімати не рекомендує (Відео)