ВР уже не встигне заборонити трансляцію ЧС-2018 з Росії в Україні

футблольне поле-абстракноВ українського парламенту уже немає часу, щоб заборонити трансліцію чемпіонату світу з футболу, що стартує 14 червня в Росії.

Це питання 7 червня ВР не змогла навіть внести в порядок денний пленарного засідання – не вистачило голосів.

Як повідомила у Facebook народний депутат Ольга Червакова, за внесення цього питання в порядок денний українськог опарламенту проголосували лише 142 нардепи.

Читайте також: Український телеканал покаже матчі Чемпіонату світу з футболу — ЗМІ

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», влада України переконана, що чемпіонат світу з Футболу Росія використає для своєї пропаганди, зважаючи, що на відкритті та на інших заходах ЧС будуть перші особи РФ.

Відтак, щоб не допустити пропаганди країни-агресора в Україні, був намір заборонити трансляцію чемпіонату в Україні.

6 червня парламентський комітет з питань свободи слова підтримав проект постанови щодо недопущення трансляції в Україні Чемпіонату світу з футболу в Росії, однак до розгляду постанови в сесійній залі ВР справа не дійшла.

Читайте також: ЧС-2018 з Росії в Україні можуть не транслювати

Зазначимо також, що канали Футбол-1 і Футбол-2 відмовились транслювати Чемпіонат. Права на трансляцію мала Національна телекомпанія України, однак вона намагалась продати їх іншому - недержавному - українському телеканалу, оскальки вважала неприйнятним, щоб змагання з Росії показував державний український телеканал. Права на трансляцію купив "Інтер".

Українських вболівальників влада України постійно закликає не їхати в Росію, щоб не стати жертвою і черговим політв'язнем Кремля.