ВР буде розглядати законопроєкт про КСУ, але не від Зеленського: текст законопроєкту (Відео)

Для виходу з юридичної колізії через рішення Конституційного суду України профільний комітет Верховної ради рекомендував парламенту розглянути у сесійній залі законопроєкт Дмитра Разумкова, натомість законопроєкт від Володимира Зеленського Комітет ВР на своєму засіданні не розглядав.

Як повідомляє рух “Чесно”, на засіданні 3 листопада 7 членів профільного Комітету Верховної ради підтримали законопроєкт №4304 Разумкова, тоді як двоє висловились проти, а четверо утримались.

Текст поданого 2 листопада законопроєкту №4304 авторства Дмитра Разумкова і ще низки нардепів доступний на сайті Верховної ради України.

Документ передбачає відновлення всіх норм антикорупційного законодавства, які скасував Конституційний суд України. За задумом авторів законопроєкту, після його прийняття у найближчі 2 місяці має бути розроблений новий законопроєкт, що врегулює всі норми українського антикорупційного законодавства, які Конституційний суд визнав неконституційними.

Законопроєкт №4228, поданий Президентом України у ВР 29 жовтня, профільний комітет Ради на засіданні не розглядав, оскільки вважає вимоги цього законопроєкту про звільнення всіх суддів КСУ антиконституційним. 

Читайте також: Президент хоче звільнення всього складу КСУ: текст проєкту закону (Відео)

Нагадаємо, що раніше Президент України заявив про готовність довтроково розпустити Верховну раду, якщо та не прийме його законопроєкт про звільнення всього складу суддів КСУ.

Читайте також: Президент заявив про готовність розпустити Верховну раду і назвав умову (Відео)

Більше – у сюжеті 5 каналу.