Впевнена перемога: бійці ЗСУ громлять техніку російських окупантів Донбасу (Фото)

ф3Бійці ЗСУ на Донбасі у відповідь на прицільні обстріли бойовиків не просто відкривають вогонь у відповідь, а знищують ворога.

Так, за 5 днів бійці 10-ї бригади ЗСУ знищили чотири одиниці техніки російських окупантів. Про це повідомив у Фейсбук командир взводу 10-ї бригади ЗСУ Гліб Бабіч.

За його даними, бійці цієї бригади на передовій Донбасу з новітнього українського протитанкового комплексу “Стугна” знищили дві бронемашини і дві військові вантажівки ворога, а також дві зенітки, які цей транспорт тягнув.

Читайте також: Бійці ЗСУ знищили на Донбасі гармату і бронетранспортер російських окупантів (Фото)

“Всі випадки сталися під час спроби зближення ворожих сил з нашими позиціями і спробі атакувати.
Всі випадки лежать в рамках права ЗСУ на адекватну відповідь”, – зауважив Гліб Бабич.

Читайте також: Офіцер ЗСУ показав, як бійці на Донбасі знищили вантажівку окупантів (Відео)

Командир взводу 10-ї бригади ЗСУ підкреслив, що на знищення цих чотирьох цілей українським бійцям знадобилося лише чотири ракети і чотири постріли: всі ракети з першого разу влучили в ціль.

“Це не “спеціально запрошені фахівці”. Це кілька РІЗНИХ штатних розрахунків бригади (документи подані на нагородження)… Це демонстрація ступеня вишколу і готовності Армії… Це підтвердження якості та потужності зброї, розробленої і виробленої в Україні… Це, нехай позиційна, але явна і впевнена перемога”, – підкреслив Гліб Бабіч.

Читайте також: Гірсько-штурмова бригада привезла українським бійцям Санту (Відео)

ф1ф2