“Вперше за історію незалежності України”, – Єрмак обіцяє особливий візит Зеленського до США

Дмитро Кулеба та Андрій Єрмак під час зустрічі з Держсекретарем США Ентоні Блінкеном. Фото – сайт Президента України

На переговори з Президентом сполучених штатів 30 серпня до Вашингтона Володимир Зеленський приїде з новою візією відносин України із США.

Про це глава Офісу Президента України Андрій Єрмак заявив журналістам за результатами свого візиту до США в рамках підготовки зустрічі Зеленський-Байден, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“Президент приїде з абсолютно новою візією нашої країни, візією наших відносин зі Сполученими Штатами. Це буде вперше за історію незалежності України, коли ми маємо чітку стратегію, як ми бачимо розвиток наших стратегічних партнерських відносин”, – пояснив Єрмак.

"Це без перебільшення буде зустріч, яка визначить динаміку двосторонніх відносин на наступні роки", - сказав глава МЗС України Дмитро Кулеба.

Читайте також: Представники України у Вашингтоні вже почали готувати переговори Зеленського і Байдена

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", минулого тижня для підготовки візиту Президента України Володимира Зеленського до США у Вашингтоні перебували глава МЗС України Дмитро Кулеба і глава Офісу президента України Андрій Єрмак.

Читайте також: Кулеба і Єрмак зустрілися з Блінкеном та сенаторами в рамках підготовки візиту Зеленського у Вашингтон 

Єрмак і Кулеба у Вашингтоні, зокрема, зустрілись із Держсекретарем США Ентоні Блінкеном і радником з питань нацбезпеки президента США Джейком Салліваном.

Президент США Джо Байден, нагадаємо, запросив Володимира Зеленського відвідати Вашингтон 30 серпня.