Вперше за 15 років чвертьфінал Ліги Чемпіонів буде без Мессі і Роналду (Відео)

Архівне фото з відкритих джерел

Востаннє команди найкращих світових бомбардирів Ліонеля Мессі і Кріштіану Роналду не виходили у чвертьфінал Ліги Чемпіонів у сезоні 2004-5 років. Цьогорічний чвертьфінал ЛЧ 2020-21 також буде без них.

За підсумками двох ігор 1/8 Ліги чемпіонів і “Ювентус”, де грає Роналду, і “Барселона”, де грає Мессі, до 1/4 єврокубка не потрапили.

9 березня “Ювентус” у додатковий час переміг “Порту”, та за підсумками двох матчів переможного рахунку 3:2 у матчі-відповіді було замало. Від 1/4 Ліги Чемпіонів команду Роналду відділяв лише один гол, та забити його “Ювентус” так і не зумів. У результаті далі в турнірі гратиме “Порту”.

10 березня в Парижі "Барселона" матч-відповідь з ПСЖ завершила з нічиєю 1:1, але через поразку в першому матчі 1:4 пропустила до чвертьфіналу Ліги Чемпіонів французів.

Більше про те, як команди Роналду і Мессі не змогли пройти своїх суперників у матчах-відповідях 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, - у відео Каналів Футбол 1,2,3