Вперше на Донбасі: Безсмертний розповів про нові домовленості в Мінську (Відео)

Роман Безсмертний. Фото - сайт Президента України
Роман Безсмертний. Фото – сайт Президента України

Умови премир’я, яке має настати на Донбасі з першої хвилини доби 21 липня, вперше зафіксовані документально з передбаченою відповідальністю осіб за порушення режиму припинення вогню.

Про такі домовленості, досягнути на переговорах Тристоронньої контакної групи в Мінську 17 липня, повідомив сьогодні на брифінгу представник України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний.

Він підкреслив, що вперше під час цього перемир’я, що має бути на Донбасі безстроковим, сторони зобов’язались перестати стріляти з будь-якої зброї.

Читайте також: Віднослення мосту у Станиці Луганській: стало відомо, що саме має зробити українська сторона, а що — бойовики (Відео)

Також, повідомив Безсмертний, стала відома формула, за якою відбудеться обмін полоненими на Донбасі: українській стороні сепаратисти мають віддати 69 полонених, тоді як Україна віддасть 208 осіб.

Роман Безсмертний зазначив, що Україна і самопроголошені "ДНР" і "ЛНР" заявили в Мінську 17 липня про готовність провести обмін практично вже, та через представника Росії момент обміну відкладений для вирішення юридичних питань.

Коли саме може відбутись обмін за формулою 69 на 208, Безсмертний не взявся сказати точно.

Всі подробиці про головні домовленості, досягнуті в Мінську, та повна версія брифінгу Романа Безсмертного - у відео 5 каналу