“Воюємо до переможного кінця”, – Білозерська застерегла від помилки щодо особливого статусу Донбасу

Олена Білозерська
Олена Білозерська

Ніякого “особливого статусу” для звільненого Донбасу Україна надавати не може, бо інакше сепаратисти там і надалі блокуватимуть всі починання України.

Так вважає колишній журналіст, а нині доброволець Олена Білозерська, яка в складі УДА від початку війни воює на Донбасі.

У своєму блозі вона написала, що “Донбас з особливим статусом – це ватний Донбас з державними і військовими злочинцями на чолі, який блокуватиме всі не проросійські ініціативи України”.

Читайте також: Білозерська: “Донбас з особливим статусом — це ватний Донбас зі злочинцями на чолі” (Блог)

На думку Білозерської, після звільнення Донбасу Україна має вчинити так, як Німеччина після закінчення Другої світової війни.

"Ніякого "особливого статусу" і ніяких "місцевих виборів", навіть якщо Росія виведе війська. Тільки взяття територій під контроль українською армією і процедура "розватнення", за аналогією з денацифікацією у повоєнній Німеччині".

Олена Білозерська підкреслила, що попри допомогу західних партнерів розвязувати проблему після звільнення окупованого Донбасу доведеться насамперед Україні, бо це - територія України.

"Тому не слухаємо різних міжнародних "доброзичливців" і воюємо до переможного кінця. А без допомоги все одно не залишимось. Бо допомагають не тим, хто йде на поступки, а тим, хто добре воює", - резюмувала Олена Білозерська.