“Вова, виходь!” – тисячі українців під АП поставили вимоги Володимиру Зеленському (Відео)

Фото - сторінка акції Зупини капітуляцію!  у Фейсбук
Фото – сторінка акції Зупини капітуляцію! у Фейсбук

Новообраний Президент України Володимир Зеленський, який обіймає цю посаду від 20 травня, уже встиг викликати гнів українців і наразився на першу велику акцію протесту.

Ввечері 10 червня під будівлю Адміністрації Президента України у Києві прийшли тисячі українців з вимогою до Глави держави: “Припини капітуляцію”. Подібні акції протесту учора ввечері відбулись і в багатьох обласних центрах України.

“Вова, виходь!” – скандували під АП протестувальники.

Читайте також: Тука про нові Мінські ініціативи: «Навіть у кошмарному сні собі не можу уявити»

“Кучму – геть!” – лунало гасло з вимогою до Президента України відсторонити Леоніда Кучму як представника України у Тристоронній контактній групі в Мінську.

Читайте також: Кучма уточнив Мінські пропозиції України — повна версія брифінгу (Відео)

Обурення українців викликали нові мінські ініціативи, озвучені Кучмою за директивою Президента України, а також заяви прес-секретаря Глави держави Юлії Мендель.

Читайте також: «Втрата управління», — Верховний головнокомандувач ЗСУ Зеленський зреагував на артобстріл бойовиків на Донбасі

Тому активісти висунули цілий ряд вимог до Зеленського: звільнити не тільки Кучму і Мендель, а й главу адміністарції Президента України, а тож припинити риторику про можливість заборонит иукраїнським бійцям на передовій Донбасу відповідати на ворожі обстріли.

Читайте також: «Можна починати говорити про державну зраду», — Мирослав Гай про нові Мінські ініціативи

До протестувальників під АП Володимсир Зеленський не вийшов.

Читайте також: Державна зрада і не тільки — на Мінські заяви Кучми Генпрокурор України зреагував кримінальними справами (Відео)

Більше подробиць про акцію і вимоги до Президента України – у відео телеканалу “Прямий”