“Ворожка” виманила у тернополянки 15 тисяч гривень, 1500 доларів і золото

ворожкаНа вулицях Тернополя активізувалися шахрайки-ворожбити, повідомляє сайт «Досьє 102».

Жертвою однією із таких жіночок стала 22-річна тернополянка. Дівчина вранці поспішала на роботу, коли на вулиці до неї підійшла незнайома пані. Молодиця запитала, як дістатися до квіткового магазину, а потім намагалася зав’язати розмову. Проте це їй спершу не вдалося.

Читайте також. Як тернополянка віддала 8 тис. грн за “порятунок” сина

Через кілька годин, повертаючись додому, дівчина знову зустрілася із тією жінкою. Та відразу кинулася дякувати їй за доброту, а потім повідомила про страшні пороби на її сім’ю.

Дівчина від такої новини дуже розхвилювалася. Усі подальші події згадує, як уві сні. За словами потерпілої, під час розмови до них приєдналася ще одна “випадкова перехожа” і почала розповідати, як їй допомогла нова знайома і що слід негайно дослухатися до її порад.

Читайте також. Тернопіль: уже є випадки шахрайства із авто, викраденими чи незаконно вивезеними із зони АТО

Тернополянці порадили віддати всі ювелірні вироби та гроші. Тому дівчина, рятуючи родину, винесла з дому 15 тисяч гривень, 1500 доларів і золоті ювелірні вироби. Усе добро, з якого, зі слів ворожки, слід було негайно зняти страшні пороби, дівчина загорнула в шубу і передала в руки зловмисницям.

Останні наказали ошуканій жертві посидіти на лавці та помолитись, допоки вони позбавлятимуть родину прокляття. Так і не дочекавшись повернення “добродійок” з її майном в умовленому місці після обряду, потерпіла звернулася по допомогу до правоохоронців.

За фактом злочину, передбаченого ст. 190 ч. 1, слідчі Тернопільського міського відділу відкрили кримінальне провадження.

Довідково. Поради працівників міліції, які допоможуть не стати жертвами шахрайства:

-          Слід уникати будь-яких контактів з особами, які хочуть яким-небудь чином привернути вашу увагу. У жодному разі не дивіться їм в очі, не дозволяйте торкатись вас.

-          Не приставайте на пропозиції незнайомців поворожити чи зняти порчу.

-          Пояснюйте дітям, що не слід розмовляти з незнайомими людьми, а також віддавати їм цінні речі.

-          Якщо ви все ж стали жертвами шахрайства - у жодному разі не зволікайте, одразу звертайтеся до найближчого відділу міліції або за номером «102». Тільки в такому випадку правоохоронці зможуть «за гарячими слідами» затримати зловмисників.

Софія Левицька