Ворожа артилерія не змовкає, бійці ЗСУ дають відсіч: повні дані Міноборони України про події на Донбасі (Відео)

сит на 2 квітняРосійські окупанти пустили в хід на Донбасі важку артилерію – б’ють по позиціях ЗСУ з гармат калібру 122 і 152 мм, а також іншого важкого озброєння, забороненого Мінськом.

Як повідомляє Міністерство оборони Україин, впродовж 1 квітня кількість своїх обстрілів російські окупанти суттєво не змінили, натомість значно посилили потужність цих обстрілів.

Читайте також: Бойовики визнали наявність хворих на коронавірус на окупованому Донбасі

Вперше за тривалий час бойовики знову пустили в хід гармати в поєднанні з мінометами. Такі потужні обстріли бойовики почали на Луганському фронті по обіді 1 квітня в районі Бахмутської траси.

В ході ворожого обстрілу міна бойовиків розірвалась під багатоповерхівкою української Новотошківського. Дивом ніхто з цивільних не постраждав.

Читайте також: «Окупанти до чогось готуються», — бійці ЗСУ відбили спробу ворога відтіснити їх з позицій на Донбасі (Відео)

Також ворог ворог минулої доби вів інтенсивні обстріли і на інших ділянках фронту на Донбасі.

Читайте також: Перший випадок коронавірусу підтвердили у Збройних силах України

Практично на всі ці ворожі обстріли українські військові дали відсіч ворогу, ліквідувавши одного російського окупанта і поранивши трьох.
Серед українських військових за добу 1 квітня внаслідко ворожих обстрілів – троє поранених.

Читайте також: «П’яні ледь до позицій доходять», — бійці ЗСУ про поведінку російських окупантів на передовій Донбасу (Відео)

За перші 12 годин доби 2 квітня, повідомляє Міноборони України, бойовики вже тричі відкривали вогонь на Донецькому фронті.

Читайте також: Бойовики зосередили потужні обстріли на двох ділянках фронту (Мапа)

Зведені дані Міністерства оборони України про події на Донбасі на 2 квітня 2020 року: