Ворота “комендатури ЛНР” у Свердловську облили синьою і жовтою фарбами. Червонопартизанськ оголосив, що не підпорядковується “ЛНР”

прапор України над обгорілою будівлею-може підійти до всьогоСпершу було близько п’ятисот мітингувальників, до обіду їх стало не менше тисячі. Місцеві мешканці зважились виступати проти терористів через голод і безгрошів’я.

Вони зібрались біля будівлі виконкому Свердловська, де тепр міститься “комендатура ЛНР”. Вимагали виплати грошей, адже зарплатню бюджетники давно не отримують. Крім того, запитували, де обіцяні терористами соціальні “картки”.

Далі – більше. Ворота військкомату, в якому також розташована військова «комендатура» міста, протестувальники облили синьою і жовтою фарбою.

Терористи намагались придушити мітинг автоматними чергами. Але це городян не налякало: на 13 годину 30 хвилин, за даними видання Informator.lg, мешканців Свердловська на площі перед виконкомом було вже більше тисячі.

А в Червонопартизанську пішли іще далі, заявивши, що виходять з підпорядкування терористичної "ЛНР".

Відповідну заяву про те, що Свердловськ і Червонопартизанськ не підкоряються так званим "ЛНР" і "Новоросії", зробив сьогодні на зібранні жителів Червонопартизанська (Свердловський район Луганщини) "комендант" міста Денис Понизовний.

"У нас розбіжності з керівництвом "ЛНР". Ми не підпорядковуємося ні їм, ні Новоросії", - такі слова Понизовного на вчорашньому мітингу в Червонопартизанську щодо виплат зарплат передають очевидці, пише видання.

Нагадаємо, раніше про ігрнорування наказів лідера "ЛНР" заявляли вже "казаки" в Красному Лучі, які підпорядковуються громадянину Росії, "командувачу" "козачої національної гвардії" Всевеликого війська Донського Миколі Козіцину.

Крім того, лідер стахановських "казаків", який також підпорядковується Миколі Козіцину, звинувачував лідера "ЛНР" Ігоря Плотницького в махінаціях з російською гуманітарною допомогою.