Вони відстояли українську незалежність: президент України Володимир Зеленський зустрівся з батьками героїв Небесної сотні

Фото з Офісу президента
Фото з Офісу президента
Президент України Володимир Зеленський вважає, що герої Небесної сотні відстояли українську незалежність.
Як повідомляє прес-служба глави держави, про це він сказав сьогодні на зустрічі з рідними тих, хто загинув під час Євромайдану.
Так, відповідаючи на запитання батька одного з героїв, Владислава Зубенка, президент сказав: “Для мене Герої Небесної Сотні – це люди, які відстоювали й відстояли незалежність нашої країни. Відстояли, незважаючи на те, що в нас почалася війна. Ці люди не дали можливості розколоти країну. Це наше ядро, це головне, що в нас є. Тому я вважаю, що вони герої”.
Родичі загиблих поскаржилися на те, що вже шість років чекають на результати розслідування злочинів проти учасників Майдану та покарання всіх винних.
На що глава держави відповів: “Я як президент і влада – ми робимо все, щоб нічого не було втрачено, жодна деталь цієї справи. І попри те, як ішло слідство останні шість років, ми не лише цілком вас підтримуватимемо, а й повністю завершимо цю справу. Для мене особисто – це одна з пріоритетних справ. Ми робили все, щоб навіть після перезавантаження генеральної прокуратури і керівництва Державного бюро розслідувань ми не втратили деталей цієї справи та продовжили розслідування”.
Крім президента на зустрічі був присутній генпрокурор Руслан Рябошапка та т. в. о. обов’язків директора ДБР Ірина Венедіктова.