Вони пробують професійно працювати, але зараз їм не дуже дають – Уляна Супрун про зміни в МОЗ

Колишня в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла про зустрічі з президентом Володимиром Зеленським та прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком, повідомляє 24 Канал.

Уляна Супрун
Уляна Супрун

За її словами, вона із заступником Павлом Ковтонюк, президентом і його представниками спілкувалися, пояснювали, що відбувається в медичній галузі, які трансформації і як воно буде далі.

“Вони просили, щоб ми дали їм законопроєкти, які потрібні і сказали: вони бачать, що це правильний шлях і будуть продовжувати реформи. Проте там ніхто не говорив залишаємося ми чи ні”, – зазначила Уляна Супрун.

Вона зазначила, що коли пропонувала залишити свого заступника, то вони були категорично проти людей, які працювали з нею в Міністерстві.

"Були розмови з ними, пояснювали, як далі проводити медичну трансформацію, бо для нас не важливе було крісло. Важливо, щоб робота, яка розпочалася, продовжувалася. Ми завжди повторювали тим держслужбовцям, які прийшли в Міністерство, що вони мають залишитися і продовжувати роботу. Вся реформа медицини залежить від них, а не від керівництва, яке прийде. Вони всі залишилися, ніхто не пішов. Вони пробують професійно працювати, але зараз їм не дуже дають, " – підсумувала Супрун.