“Вони нас трішки перестали боятись”, – бійці ЗСУ про дії російських окупантів на Донбасі (Відео)

АТО-автомат син-ж на масксітці КПУпродовж “хлібного перемир’я” бойовики на Донбасі знахабніли, Знаючи, що українські військові вогонь не відкриватимуть, і тепер на передовій російські окупанти відкрито укріплюють свої позиції та нарощують потужність обстрілів українських позицій.

Про це кажуть бійці ЗСУ, які тримають оборону під окупованою “ДНР” Горлівкою. Там російські окупанти зараз щодня відкривають вогонь по позиціях ЗСУ зі стрілецької зброї і періодично застосовують для обстрілів артилерію.

“Вони нас трішки перестали боятись, але це ненадовго”, – кажуть бійці ЗСУ, які за першим же рішенням командування відкривають вогонь у відповідь на ворожі обстріли.

Читайте також: Бойовики на Донбасі ведуть масовані обстріли з забороненої зброї — серед бійців ЗСУ є втрати

Українські військові звертають увагу на те, що збільшенням потужності обстрілів і укріпленням своїх позицій під Горлівкою російські окупанти демонструють, що добровільно іти з українського Донбасу вони наміру не мають.

“Прицільно б’ють. Вони не збираються відступати”, – кажуть про бойовиків українські військові і запевняють, що російським окупантам Донбас не віддадуть.

Більше подробиць – у сюжеті Факти ICTV.