Волинські спортсменки здобули промовисту перемогу на чемпіонаті світу, що пройшов в Ізраїлі (Відео)

фото: UA: ВОЛИНЬ:
фото: UA: ВОЛИНЬ:

Зокрема, акробатки із Волині привезли бронзові та срібні медалі.

Загалом, збірна України зі спортивної акробатики здобула вісім медалей. Три із них належать волинянкам майстрам спорту міжнародного класу зі спортивної акробатики Дарині Пом’яновській, Олександрі Мальчук та Вікторії Куніцкій.

Кожен виступ  Дарини, Олександри та Вікторії на чемпіонаті Європи зі спортивної акробатики в ізраїльському місті Холоні закінчувався шквалом аплодесментів від глядачів,  –  розповідає тренерка спортсменок Олена Кришпінович, інформує UA: ВОЛИНЬ.

Волинянки, майстрині спорту міжнародного класу зі спортивної акробатики, поповнили скарбничку української збірної.

Олена Кришпінович, тренер: «В Збірній України у змаганнях брало участь 26 спортсменів. Здобули загалом 8 медалей, з них три належать нашим волинським дівчаткам. 2 срібла в окремих видах та в  багатоборстві - бронза.»

Дарина Пом’яновська, срібна призерка чемпіонату Європи: Це не перший наш успіх на таких змаганнях. Ми були срібними на чемпіонаті світу в Бельгії. Ми приїхали і кожен посвяткував у себе вдома із батьками.».

У дівчат в Ізраїлі могло бути і золото, -- каже Олена Кришпінович. Але судді, за її словами, зробили все, аби волинянки не тріумфували.

Олена Кришпінович, тренерка: «Судівство могла бути кращим. Нас засуджували, як могли. У таких видах спорту завжди є домовленості і є людський фактор. Ситуація дещо покращилася в останні дні. Там були скандали і шестеро суддів отримали попередження.»

також тренерка розповіла, що дівчата готуються до чемпіонату світу у Швейцарії, який відбудеться уже через півроку.

Подробиці - у репортажі журналістів UA: ВОЛИНЬ: