Волинські правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом смерті чоловіка від отруєння невідомою речовиною (Відео)

фото: vo.suspilne.media
фото: vo.suspilne.media

Ціла сім’я, а це чоловік, дружина і семимісячне немовля, отруїлися невідомою речовиною у Ківерцівському районі, що на Волині.

 Через отруєння  помер голова сімейства, а його дружина перебуває у реанімаційному відділенні Луцької міської клінічної лікарні, – розповів завідувач відділення інтенсивної терапії Ігор Гордійчук.
Семимісячне немовля , яка теж отруїлося, перебуває у Волинській обласній дитячій лікарні, інформує vo.suspilne.media.

Завідувачка педіатричного відділення №3 Яна Рижко розповіла, що дитина поступила вчора близько о 10 год дня в реанімаційне відділення у важкому стані.

Сьогодні стан малюка стабілізувався і його перевели у педіатричне відділення № 3 без батьків.

Батьки хлопчика  у критичному стані потрапили у реанімацію Луцької міської клінічної лікарні. Про це розповів Ігор Гордійчук, завідувач відділення інтенсивної терапії при гострих отруєннях.

«Вчора були доставленні швидкою допомогою з Ківерцівського району чоловік і жінка, у безсвідомому стані. Обставини що сталися, достеменно невідомі.  Було поставлено діагноз “отруєння невідомою речовиною, кома”. На жаль, чоловік вчора помер. У жінки з’явилися елементи свідомості. Продовжується лікування у повному об’ємі», – сказав Гордійчук.

Речник обласної поліції Віктор Гомоль розповів, що за фактом смерті чоловіка правоохоронці розпочали кримінальне провадження: За ч.1 ст. 115 ККУ із додатковою правовою кваліфікацією “нещасний випадок”.

Наразі встановлюються всі обставини цієї трагедії.

Слідство розглядає дві версії причин отруєння: вживання алкоголю або грибів. Але остаточно про це можна буде говорити лише за результатами судово-медичної експертизи, кажуть правоохоронці.

Подробиці – у репортажі журналістів UA: ВОЛИНЬ: