Волонтери з Рівного відновили інсталяцію, присвячену пам’яті Героям Небесної сотні, яку напередодні пошкодив вітер

фото: rv.suspilne.media
фото: rv.suspilne.media

Рівненські футбольні ультрас спільно з іншими небайдужими рівнянами учора ввечері реставрували інсталяцію, присвячену пам’яті Небесної сотні, що розташована у Рівному неподалік органного залу.

За дві з половиною години вони відновили дві хмаринки, які здуло вітром та пофарбували нижню частину композиції.

Ця інсталяція не знаходиться на балансі у жодного міського чи обласного управління. Її встановили у жовтні 2014-го року.

З тих пір доглядом за нею займаються волонтери, інформує rv.suspilne.media.

– Ми побачили, що на стелі знову немає хмаринок і фарба трохи поцвіла. Ми просто вирішили її оновити. Звернулися до хлопців з колективу “Rivne red black” і спільно з ними вже через соцмережі здійснили збір коштів. Потрібної суми не зібрали, але світ – не без добрих людей, і люди нам просто пішли на зустріч, і зробили знижки на виробництво хмаринок, і так само – на фарбу і деякі будівельні матеріали, – розповів співорганізатор акції Антон. –  Потрібно було 4,5 тисячі. Ми зібрали 3200. Ми чіпляємо дві хмаринки і оновлюємо загальний фон. Основний малюнок ми не чіпали, бо це більш витратна частина, а вирішили це зробити хоч якось трішки краще. Хотілося б, щоб рівняни більше цікавилися історією, не забували про те, що триває війна, і дивилися за порядком а чистотою у своєму місті.