Волонтер порівняв промзону Авдіївки з донецьким аеропортом

Активіст Роман Доник повідомив, що в ході обстрілу по українській Авдіївці приїжджі російські артилеристи відпрацювали по планових цілях, позначених і підтверджених раніше.

Загострення і обстріл з боку бойовиків в місті Авдіївка Донецької області не є випадковими. Про це написав у Facebook Роман Доник – харківський волонтер, що надає допомогу бійцям антитерористичної операції, пише Гордон.

Читайте також: Що коїлося у «чорний вівторок» в зоні АТО (Відео)

“Обидві сторони тривалий час залишаються “при своїх”. І у кожної сторони є загроза з боку противника, так і побоювання реалізації цієї загрози. Зараз додалося бажання спровокувати нашу сторону перед обговоренням продовження санкцій ЄС. Якщо хто не в курсі, то втрачати тій стороні особливо нічого. В Авдіївці повторюється ряд сценаріїв, які були відкатані в донецькому аеропорту”, – написав він.

Волонтер зазначив, що в останні дні повторюються події, які вже були при обороні аеропорту.

Читайте також: З’явилося нове відео обстрілу терористами Авдіївки (Відео)

"Приїхали російські артилеристи відпрацювали по планових цілях. По цілях, намічених раніше і підтверджених. Кілька залпів було проведено за позиціях, які вже змінили. Але вони були там раніше. Там немає випадкових цілей. Там є постійна робота розвідки, фіксація планових і можливих цілей. Це не незрозумілий стан тягни-штовхай. Це постійна готовність до відновлення активної фази", – заявив Доник.

Він додав, що кожен день наближає Україну і до перемоги, і до "великої війни".

"Питання, чи буде загострення в зоні АТО чи не буде, не стоїть. Поки ми не перемогли, ми повинні бути готові до того, що це може статися кожен день. Ми повинні до цього готуватися щодня. Це неминуче, поки не буде перемоги", – підсумував волонтер.