Волонтер показав легендарного “бійця”, який “воював” на Донбасі у складі семи підрозділів ЗСУ (Фото)

Промзона Авдіївки – одна з найгарячіших точок фронту від початку війни на Донбасі. Обороняти Україну на цій ділянці передової, як і на інших ділянках, українським військовим допомагають незвичайні “бійці” – собаки.

Як повідомив у Фейсбук ветеран АТО і волонтер фонду “Повернись живим” Андрій Римарук, воювати проти російських окупантів під Авдіївкою українським військовим допомагає легендарний собака на прізвисько “Коврик”. Цей собака на передовій уже сьомий рік і встиг “повоювати” у складі щонайменше семи підрозділів ЗСУ.

“Знаємо, що нашу сторінку читають багато військових, і деякі відразу впізнають цього легендарного пса, корінного жителя околиці Авдіївки. Знайомтесь, це – Коврик! Він живе на усім відомій позиції “Зеніт” із самого початку війни. Він був другом і помічником 95-ї, 93-ї, 128-ї, 72-ї, 25-ї, 92-ї, 54-ї бригад та підрозділу “Дикі качки”, – написав Римарук.

Волонтер відзначив, що українські бійці вважають Коврика не тільки другом, а й помічником у військові справі. Собака передчуває ворожі обстріли і своєю поведінкою попереджає про них бійців ЗСУ, рятуючи таким чином життя українських захисників.

“Цей рудий низькорослий пухнастик – справжній друг. Завжди зустрічає гостей, лащиться, майже ніколи не гавкає і дуже швидко бігає. Особливо, коли відчуває небезпеку. Якщо Коврик із неймовірною швидкістю біжить до підвалу, хлопці готуються до чергового обстрілу російських найманців. Похибка небезпеки – відсотків 10, коли Коврику жарко або хочеться спати”, – написав ветеран АТО.

Андрій Римарук відзначив, що Коврик і зараз допомагає бійцям ЗСУ, які тримають оборону на передовій під Авдіївкою.

Легендарний “Коврик”. Фото – Фейсбук “Повернись живим”