Володимира Стаюру обрали головою виконкому Тернопільської облради

StayuraГоловою виконкому Тернопільської облради  став керівник Штабу національного спротиву Володимир Стаюра. Окрім того, визначили кількісний та персональний склад його заступників.

Читайте також. Майдан у Тернополі переселився, але здаватися не збирається (Відео)

Як повідомила прес-служба Тернопільської обласної організації ВО «Свобода», це сталося на черговому засіданні виконкому Тернопільської облради 30 січня. Серед ключових питань було  обрання керівництва виконкому Тернопільської обласної ради, формування його структури, визначення напрямів діяльності. Враховуючи позицію Майдану у Тернополі, з огляду на рішення Штабу національного спротиву, учасники внесли пропозицію депутатському складу облради довключити в склад виконкому представників Автомайдану та Загону самооборони.

Читайте також. “На Майдані в Києві бракує карематів, спальників, ковдр”, – активіст з Тернопільщини

– Зважаючи на складну ситуацію в країні, ряд проблем, які є життєво важливими для Тернопільського краю, виконком готовий забезпечити порядок в області та захист інтересів її мешканців. Основою його діяльності буде виконання доручень громади та майдану, відстоювання національних інтересів та забезпечення нормального функціонування всіх галузей області, – каже новообраний голова виконкому Володимир Стаюра.

Довідково. Варто нагадати, що суд 30 січня скасував рішення Тернопільської облради про  висловлення недовіри  голові  ОДА Валентинові Хоптяну. У такий спосіб задовольнили позов прокуратури. Тернопільська обласна рада на третьому пленарному засіданні 48 сесії прийняла, на думку прокурорів, 5 рішень щодо політичної ситуації в Україні, які суперечать Конституції України та чинному законодавству.