Володимир Балух розповів, чого найбільше боїться російський режим (Відео)

ецНезаконно ув’язнений у Криму український патріот Володимир Балух написав листа до українців, який оприлюднили 5 липня.

Володимир подякував за підтримку його самого, матері, родини, «Безмежно вдячний Богові, батькам і своєму народові, що від народження маю душу, розшиту червоно-чорними барвінками турботливими руками неньки. Дякую за любов, у якій я все життя купаюсь, за генетичний код, що дарує здатність бачити справжню красу, цінувати її, співати їй чарівною мовоюкую за любов», — написав він.

Читайте також: Український політв’язень Володимир Балух отримав ще один термін від російського суду

Нагадаємо, Володимира Балуха в Криму спочатку засудили за те, що вивісив український прапор, а пізніше винесли ще один вирок за те, що нібито побив .

«Правда в тому, що його (Кремля – ред.) влада на тимчасово окупованих територіях, як і на території 1/7 частини суходолу загалом, тримається на тотальній брехливій пропаганді та залякуванні й жорсткій розправі з незгодними ... Правда в тому, що більше за постріли гармат і пуски балістичних ракет патологічно брехливий кремлівський режим боїться одного слова правди», – написав Балух.