Воллес пообіцяв подвоїти кількість MLRS M270 для України

ЗСУ отримають ще три MLRS M270 і ракети до них

Лондон передасть Україні три додаткові реактивні системи залпового вогню MLRS M270 на додачу до тих трьох, які вже є в ЗСУ.

Києва, а також “значну” кількість ракет до них.

Про це міністр оборони Великої Британії Бен Воллес розповів у коментарі BBC.

За його словами, ця високоточна зброя вже допомагає Україні націлюватися на російські постачання боєприпасів і командні центри.

Уоллес заявив про це в Копенгагені, де він бере участь у міжнародній конференції з союзниками, які обіцяють продовжувати військову та фінансову підтримку України.

Читайте також: Снєгирьов назвав зброю, здатну кардинально переломити хід війни РФ проти України на користь ЗСУ (Відео)

Він сказав, що Британія "дуже задоволена" тим, як Україна використовує ракетні установки, які вже надав Захід. За його словами, українські сили показали, що вони набагато краще розрізняють, які цілі вражати, щоб у них швидко не закінчилися боєприпаси. Уоллес зазначив, що це є частиною переходу України від використання старої зброї радянської епохи до сучаснішої зброї НАТО.

Читайте також: ЗСУ отримають MLRS М270 зі ще одного джерела

"Наша безперервна підтримка надсилає дуже чітке повідомлення: Британія та міжнародна спільнота залишаються проти цієї незаконної війни та стоятимуть пліч-о-пліч, надаючи оборонну військову допомогу Україні, щоб допомогти їй захиститися від вторгнення Путіна", - сказав британський міністр.

Читайте також:Головнокомандувач ЗСУ вперше показав, як “палець Бога” б’є по складу армії РФ (Відео) 

Нагадаємо, перші РСЗВ М270 прибули в Україну в середині липня. На початку червня Велика Британія анонсувала надання Україні MLRS M270 зі снарядами з дальністю стрільби до 80 км.