Волейбол: за кубок пам’яті професора Сергія Юрія змагаються чотири жіночі команди (Фото)

осн33Стартував І Всеукраїнський турнір з волейболу пам’яті професора Сергія Юрія.

Відкриття змагань серед жіночих команд відбулося 28 серпня. Триватиме Турнір до 30 серпня. Поєдинки відбуватимуться у спорткомплексі ТНЕУ, повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Тернопіль: новий спортмайданчик буде і на вулиці Вербицького (Фото)

Спортивне дійство присвячене пам’яті віце-президента федерації волейболу України, ректора Тернопільського національного економічного університету, професора Сергія Юрія.

Участь у змаганнях взяли команда «Континіум-Волинь-Університет» з Луцька, «Орбіта» із Запоріжжя, «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ», що представляє Рівне, та команда «Галичанка ТНЕУ».

Читайте також. Віктор Петров з Тернопілля посів п’яте місце на Юнацькій Олімпіаді

Побував на урочистому відкритті турніру голова Тернопільської обладміністрації Олег Сиротюк. Він привітав гостей та учасників свята. За словами керівника краю, участь у спортивному дійстві гостей з інших областей свідчить про те, що видатного тернополянина Сергія Юрія шанують і пам’ятають поза межами Тернопільщини.

– Ми пишаємося тим, що справа, яку започаткував Сергій Ілліч продовжується, і в цих стінах і надалі підтримують спортивні починання, – сказав Олег Сиротюк. – У важкий для України час нам потрібна спортивна здорова нація. Адже здорові тілом і духом люди складають опору суспільства. Нехай успіхи ваших команд об’єднаються у перемогу нашої держави у протистоянні, в якому перебуваємо зараз.

Голова ОДА побажав волейболісткам чесної гри та гідної перемоги.

За словами ректора Тернопільського національного економічного університету Андрія Крисоватого, заслуга Сергія Юрія в тому, що ТНЕУ вважають одним із найспортивніших закладів не лише Тернопільщини, а й України.

Читайте також. Тернопіль: серед учасників кубка з аквабайку – шість жінок (Відео)

– Він допомагав студентам-спортсменам університету, надихав своєю присутністю і підтримкою на чемпіонатах, олімпіадах України та світу, – зазначив Андрій Крисоватий. – Разом зі спортсменами побував у Китаї, Белграді (Сербія), на зимових олімпійських іграх у Канаді. Сергій Ілліч створив в університеті всі умови для залучення якомога більшої кількості студентів до занять волейболом та іншими видами спорту. Я усіляко підтримуватиму його справу.

Під час урочистого відкриття І Всеукраїнського турніру присутні вшанували Сергія Юрія хвилиною мовчання, гравці команди «Галичанка ТНЕУ» поклали квіти до його могили.

Довідково. Сергій Ілліч Юрій – доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член (академік) Академії економічних наук, академік Академії наук вищої школи, почесний професор Віденського міжнародного університету, голова науково-координаційної ради Західного наукового центру НАН України і МОН молодь спорту в Тернопільській області, голова Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету, віце-президент Федерації волейболу України.