Волейбол: переможці турніру пам’яті професора Сергія Юрія – тернополянки! (Фото)

1409581141_img_7124Кубок пам’яті віце-президента Федерації волейболу України професора Сергія Юрія завоювала команда «Галичанка-ТНЕУ» (Тернопіль).

У змаганнях взяли участь чотири команди: окрім тернополянок, «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне), «Континіум-Волинь-Університет» (Луцьк), «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» (Запоріжжя).

– Наступного разу такий турнір волейбольний турнір стане міжнародним. Ми віримо у це! – повідомив сайт вишу сьогодні, 1 вересня.

Читайте також. Волейбол: за кубок пам’яті професора Сергія Юрія змагаються чотири жіночі команди (Фото)

Нагадаємо, впродовж 28-30 серпня у Тернопільському національному економічному університеті відбувся І Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений пам’яті ректора ТНЕУ, віце-президента Федерації волейболу України професора Сергія Юрія.

Сергій Ілліч – знана особистість, відомий науковець, меценат, людина, яка вболівала за долю молодого покоління. Від студента до ректора він пройшов тернистий шлях освітньої ниви. Але поряд із науковою діяльністю він активно долучався до розвитку спорту рідного краю, був головою Тернопільського обласного відділення НОК України. Тож волейбольний турнір, організований у ТНЕУ, став ще однією доброю нагодою вшанувати пам’ять людини з великим серцем й залишеними добрими ділами.

Читайте також. У Китаї тернополяни завоювали “бронзу” і п’яте місце

Турнір відкрив ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Крисоватий.

– Сергій Ілліч надихав своєю присутністю і підтримкою усіх студентів ТНЕУ, залучав якомога більше молодих людей до занять волейболом та іншими видами спорту. Я буду продовжувати його справу й докладу максимум зусиль для збереження славних спортивних традицій нашого університету, – сказав він.

Схвилював усіх виступ дружини Сергія Ілліча – Ольги Богданівни, яка подякувала за теплі слова, побажала спортсменам вірити у власні сили й втілювати мрії у життя.

Привітали учасників змагань також: заступник Міністра молоді та спорту України Олена Підгрушна, перший віце-президент Федерації волейболу України О.Бібер, перший заступник голови Тернопільського обласного відділення НОК України В.Ігнатенко, голова Тернопільської обласної державної адміністрації О.Сиротюк, начальник управління з питань фізичної культури і спорту ТОДА  І. В. Підгайний, генеральний директор ВАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» Я.Карпик, директор Центру фізичної культури і спорту ТНЕУ Р.Циквас.

Вшанувавши хвилиною мовчання пам’ять Сергія Юрія, гравці команди «Галичанка-ТНЕУ» Еліна Гебер та Анна Рева поклали квіти до його могили.

Першого ігрового дня тернополянки перемогли дівчат із Волині – 3-0. З аналогічним рахунком   «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» із Запоріжжя обіграла рівненську команду «Регіна-МУГЕ-ОШВСМ». Наступного дня у поєдинку «Континіум-Волинь-Університет» та «Регіна-МУГЕ-ОШВСМ» сильнішими виявилися волинянки. Матч «Галичанка-ТНЕУ»  – «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» завершився із рахунком 3-0.

У завершальний день турніру зустрічалися команди із Запоріжжя та Луцька. Перемогли запоріжанки – 3-1. У боротьбі «Галичанка-ТНЕУ» –  «Регіна-МУГЕ-ОШВСМ» рахунок був 3-2. Отже, перемога – у землячок! На другому місці – «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ», а бронзові медалі змагань виборола команда «Континіум-Волинь-Університет».

Довідково. Ярослав Карпик двом кращим гравцям турніру вручив «Приз глядацьких симпатій».

Софія Левицька