Воїнства Росії веде в Україну новий Каїн – УПЦ КП

imagesПатріарх Київський і всієї Русі-України Філарет вважає, що дії президента Росії Володимира Путіна свідчать про одержимість дияволом. Про це йдеться в заяві, опублікованій на офіційному сайті УПЦ КП.

«Із великим жалем мушу нині сказати привселюдно, що серед правителів світу цього, які за фактом хрещення відносяться до Православної Церкви, з’явився справжній новий Каїн – не за іменем, але у справах. Справи ці свідчать, що згадуваний правитель, як і перший в історії братовбивця Каїн, підпав під вплив сатани», – заявив Філарет.

Він звинуватив Путіна у двох великих гріхах – вбивстві й брехні, а також підкреслив, що «начальником і натхненником обох є диявол».

На думку глави УПЦ КП, саме на російському президентові лежить «найбільша провина» за загибель людей на сході України.
«У його волі і владі – негайно зупинити смерті й кровопролиття, але він заради гордині своєї продовжує множити зло. Він називає себе братом для українського народу, але насправді він за справами своїи істинно став новим Каїном, проливаючи братську кров і брехнею обплутуючи весь світ», – стверджує патріарх.

Філарет нагадав, що вже багаторазово до Путіна і його поплічників публічно зверталися із закликами одуматися, припинити зло, розкаятися, але нічого не змінилося.

«Здається, що він залишається глухим до цих закликів, і тільки примножує зло, бо в нього, як у Юду Іскаріота, увійшов сатана», – заявив владика.