Вогонь з усіх вікон і обвал на колію: на Тернопіллі палала масштабна пожежа (Відео)

Вогонь пожежі виривався з усіх вікон складу хлібокомбінату. Фото – ДСНСУ

Площа пожежі, яку ввечері 28 грудня гасили у Чорткові на Тернопільщині, сягала тисячі трьохсот квадратних метрів. Там спалахнув хлібокомбінат.

Як повідомляє ГУ ДСНСУ в Тернопільській області, спалахнула пожежа на даху складу, вогонь перекинувся на всю будівлю. Була загроза, що полум’я дістанеться до розташованих поруч складів паливно-мастильних матеріалів та залізничного депо.

В ході пожежі обвалилась масивна конструкція продуктопроводу, що впала на колію. Через це, за повідомленням Укрзалізниці, на тривалий час був зупинений рух поїзда Ворохта – Київ, що прибув до Чорткова у розпал гасіння.

Для ліквідації пожежі, що почалась близько 18 години, рятувальники застосували та спеціальний пожежний потяг та 13 пожежних машин. Повністю ліквідувати пожежу вдалось до кінця доби 28 грудня.

"Під час ліквідації пожежі врятовано дві з трьох секцій складської будівлі, складська будівля на відстані 20 м, частину транспортної галереї довжиною 35 м, склад паливно-мастильних матеріалів із резервуаром на 5 тонн мазуту, тепловоз залізничного ДЕПО. Жертв та постраждалих немає", - проінформували в Управлінні ДСНСУ в Тернопільській області.

Причину пожежі встановлять фахівці.

Більше подробиць - у відео "Укрзалізниці" та Фактів ICTV