З води видніється дах зупинки: наслідки повені на Тернопільщині (Фото)

Від паводку, що накрив Західну Україну, на Тернопільщині постраждав Монастириський район.

Як повідомляє Управління ДСНСУ в Тернопільській області, через розлив Дністра підтоплень зазнали три населені пункти району: Устя Зелене, Коропець і Вістря.

Читайте також: Дністер перелився через дамбу на Тернопільщині: із зони підтоплення евакуюють місцевих мешканців (Фото)

За повідомленням надзвичайників, із цих трьох сіл станом на сьогоднішній ранок було евакуйовано 176 місцевих мешканців.

“Зокрема, у с. Устя Зелене станом на 10:00 25 червня вода перелилася через дамбу, яка призначена для захисту сільськогосподарських угідь. Внаслідок розливу відбулося затоплення близько 500 гектарів. Із небезпечної зони відселено 57 жителів.

Станом на 10:00 25 червня у селі Коропець підтоплено 42 приватних домогосподарств, 46 гектарів сільськогосподарських угідь, 42 господарські будівлі та 38 житлових будинків. Відселено орієнтовно 107 місцевих мешканців.

У селі Вістря підтоплено 17 домогосподарств, 7 житлових будинків, 17 господарських будівель, 16 колодязів, 17га сільськогосподарських угідь. Відселено орієнтовно 12 місцевих мешканців”, – йдеться в повідомленні надзвичайників Тернопільщини.

Читайте також: Вода лилась вікнами будинків: кадри наслідків повені у Західній Україні (Відео)

Тернопільські рятувальники опублікували фото з зони підтоплень. Вода з Дністра розлилась так широко, що присутність дороги можна впізнати на фото лише з зупинки громадського транспорту – з води видніється дах зупинки.