Водії погрожують зупинити рух, якщо не наведуть лад біля приміського автовокзалу Тернополя (Відео)

автобусПеревізники, які зупиняються на приміському автовокзалі Тернополя, що на вулиці Білогірській, мітингували сьогодні, 11 червня.

Читайте також. Перевізники обурені – на лист про ситуацію навколо приміського автовокзалу ніхто не реагує (Фото)

Нагадаємо, причина невдоволення – заїзд і два виїзди автовокзалу, що із боку вулиці Шептицького. Там пропускна здатність дороги через торгівлю на узбіччях надто мала для нормального проїзду транспорту. Це – небезпечно, а ще зриваються графіки руху автобусів міжміського сполучення. Якщо нічого не зміниться, водії пообіцяли, що страйкуватимуть. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Дорога удень у тому місці неабияк звужується, через що рейсові автобуси, виїжджаючи на маршрути, можуть долати ділянку дороги в кілька метрів за десяток хвилин.

– З вокзалу неможливий виїзд, заїзд – те саме, кажуть люди.

Читайте також. Самооборона Тернопільщини взялася за… російський бізнес (Фото)

– Оцей причеп тут вже десь три роки стоїть. Він ту землю, той шматок дороги приватизував? Це ДАІ повинна розбиратися. Ми скільки раз зверталися, ніякого реагування, – говорить перевізник Віктор Музика.

Крім стаціонарних, тут чимало й перешкод, які виникають поточно. Зокрема заважають люди, які привозять сюди свої товари на продаж. Водночас тут тимчасово паркуються і клієнти ринку, за що платять гроші паркувальникам. Ті, хто торгує, не на камеру кажуть, що також щоранку платять, за своє місце торгівлі.

Читайте також. У Тернополі демонтують 12 незаконних торгових об’єктів

У свою чергу, перевізники погрожують зупинити автобуси. Кажуть: про ситуацію надсилали лист до міської ради. Також запрошували сьогодні на свій протест представників влади і Державтоінспекції, аби їм наочно показати суть проблеми, але ніхто із них не прийшов.

– Зараз це в нас перший раз, а на майбутнє будемо блокувати автостанцію, – каже Віктор Музика.

Наразі транспорт не зупиняли, бо про таке слід попереджати. Один вихід єдиний. Однак іншого виходу перевізники вже не бачать…