Водій не зобов’язаний навіть на платній парковці платити, якщо немає паркомата (Відео)

паркоматТернопільські водії нарікають на стан міських паркувальних зон. Людей обурює пошкоджений асфальт, відсутність розмітки і паркоматів.

Читайте також. Тернопіль: у ЦНАПі приймають і Юрій Дейнека, і Василь Бесага

Як приклад, наводять місця для паркування на вулиці Шептицького, вздовж дороги біля Центрального міського ринку. Чиновники особливої проблеми в цьому не бачать. Кажуть, дев’ятьма платними зонами паркування у Тернополі займається один приватний підприємець, і до його роботи претензій не мають. Про це – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

- Це - зона паркування і можна подивитися за тим знаком, яка саме там зона паркування і в якому стані там асфальт... Немає смуг, немає паркоматів і немає належних доріг. Вказано, що на один паркомат - 20 парковочних місць, мають бути окремо місця для інвалідів, у нас – і близько таким не пахне, - розповідає водій Олександр Яворський.

Читайте також. Землю направо і наліво не роздають, стверджують у мерії (Відео)

Разом із чоловіком йдемо вулицею Шептицького. Рух автомобілів тут, справді, безперервний, а вільних місць для паркування по обидва боки - практично немає. Воно й не дивно, бо робочий день на ринку - у розпалі. Торгують на тротуарах, автомобілями заїжджають на колись зелені зони. Після невеликого дощу на дорогах - суцільні калюжі, не кажучи вже про ями. У цьому потопають припарковані авто. Проте гроші за паркування тут збирають справно.

Пан Володимир чемно платить гроші паркувальнику. Але серед місцевих водіїв не всі з цим згідні.

- Закон України є, що мають бути паркомати. Якщо є паркомат, я підійшов, оплатив і знаю, що в мене є година чи дві. А тут люди просто збирають собі гроші, я не знаю, йдуть вони в бюджет чи не йдуть, бо немає чеків, - каже Олександр Яворський.

Читайте також. Малашівцям – 50 тисяч, на капітальний ремонт доріг – 1 млн 300 тисяч гривень

Паркомат на вулиці Шептицького ми все ж знайшли, щоправда, неробочий. Та навіть якби працював, його на таку кількість автомобілів - замало, каже пан Олександр.

Нагадаємо, дев'ятьма платними паркувальними зонами у Тернополі опікується приватний підприємець Євгеній Тешнер. Він - єдиний, кажуть у міськраді, хто подав заявку на конкурс. Від занедбаних узбіч Шептицького підприємець відхрещується. Каже, це територія не його, а ринку. Директор ринку заперечує.

- Усі великі супермаркети, всі магазини мають за собою парковки для того, щоб було зручно під'їхати і скупитися. Тернопільський міський ринок не має навколо себе жодної парковки, яка була б закріплена за ринком, - говорить Степан Горуц.

- Це стосується і вулиці Шептицького?

- І вулиці Шептицького, і вулиці Живова.

Зустрітися з кореспондентами Євгеній Тешнер не зміг. Телефоном розповів, що паркомати і справді часом не працюють, але це - через технічні проблеми. Їх каже чоловік, вже не вперше б'ють. Загалом із 9 платних паркувальних зон, які він обслуговує, паркоматами обладнані чотири. Законодавство вимагає на кожній, тобто п’ять ще бракує. Чому не так - з відповіді чиновників зрозуміти важко.

- Є в місті 9 місць платного паркування, паркують тільки на чотирьох, сплату здійснюють у бюджет з дев'яти. Відповідно ті 5 місць, які здійснюють плату за парковку, тобто йде збір через паркомати, через паркувальників, відповідно облаштовані паркоматами... - розказує начальник управління транспорту і зв'язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

- Водій має віддавати йому на руки гроші, не отримуючи взамін нічого чи сумнівний талон. Чи це має бути тільки талончик з паркомату? – запитуємо.

- Лише талончик з паркомату.

- А на тих зупинках, де немає парком ата - як?

- Там не відбувається збір коштів за парковку.

- Але ж є дев’ять платних і тільки чотири паркомати.

- Ви мене погано чули…

Ставимо питання чіткіше. За словами чиновника, паркувальник має право контролювати, чи оплатив водій послугу, або піти замість нього до паркомата і не більше.

- Чи зобов'язаний водій навіть на платній парковці платити, якщо немає паркомата, паркувальнику в руки?

- Ні.

Паркувальний бізнес обходиться підприємцю приблизно у 40 тисяч гривень до міського бюджету щомісяця, в той час, як комунальне підприємство, яке обслуговувало ці паркувальні зони раніше платило 90 тисяч гривень на рік. Тому, каже Євгеній Тешнер, справа поки що збиткова. І хоча працювати ще є над чим, чиновники і на тому вдячні.

- Ви задоволені роботою цього підприємця і які в вас ще є до нього вимоги, претензії? Що він ще має зробити? - запитуємо Ігоря Мединського.

- Ви розумієте, ситуацію, яка сьогодні існує не тільки в паркуванні, підвести до ідеальної, так як виписано законом, в жодній сфері, в жодному куточку жодної держави світу неможливо, - каже він.