Водій КрАЗу, який потрапив у ДТП у зоні АТО, був тверезим – Ярема

ДТП-Нацгвардія 12 загиблихГенеральний прокурор Віталій Ярема повідомив, що водій КрАЗу, який потрапив у ДТП, під час якої загинули та отримали травми військовослужбовці Нацгвардії, був тверезий. Про це у вівторок інформує прес-служба глави держави.

Зазначається, що президент Петро Порошенко заслухав доповідь генпрокурора та тимчасово виконуючого обов’язки міністра внутрішніх справ Василя Паскала про хід розслідування обставин дорожньо-транспортної, пригоди в Донецькій області 5 січня, під час якої загинули та отримали травми військовослужбовці Національної гвардії.

За дорученням президента буде створена гаряча телефонна лінія при Міністерстві внутрішніх справ, за якою повідомлятимуть про стан здоров’я військовослужбовців, що потрапили в ДТП.

Крім того, Порошенко доручив створити спеціальну комісію на чолі з заступником головного військового прокурора Генеральної прокуратури Максимом Якубовським для з’ясування причин та встановлення винних у автокатастрофі та загибелі людей. До її складу увійшли шість слідчих ГПУ.

Ярема повідомив, що у ДТП загинули 12 військових. Результати тесту на алкоголь водія КрАЗу були негативними. Ведеться розслідування та опрацьовуються версії причин ДТП, зокрема дві основні – порушення правил дорожнього руху та несправність автобусу, яким їхали військові.