ВО “Автомайдан” вимагає належного покарання для Ігоря Надала, який був за кермом “під кайфом”

вазІгоря Надала – молодшого брата міського голови Тернополя впіймали сьогодні за кермом у стані наркотичного сп’яніння.

Активісти тернопільського осередку ВО «Автомайдан» заявляють, що справу візьмуть під свій контроль і нікому не дозволять її «зам’яти». Про це вони повідомили ІА «7 Днів-Україна».

Читайте також. Автомайданівці “наїхали” на громадську раду при Тернопільській ОДА (Фото)

Автомобіль «ВАЗ-21099» зупинили працівники ДАІ близько 11.30 сьогодні, 27 вересня, на «Східному». Автомобіль петляв дорогою та їхав не тією смугою. За кермом був брат міського голови Тернополя Сергія Надала – Ігор Віталійович.

Чоловік відмовився пройти обстеження на стан наркотичного сп’яніння, але були присутні ознаки:  в’яла мова, відсутня реакція зіниць ока, порушена координація рухів. На порушника склали адмінпротокол, авто доправили на спец майданчик.

Читайте також. Тернопіль: лише на двох парковках із десяти є паркомати, але платять водії – всюди

Активісти тернопільського осередку ВО «Автомайдан» переконують, що не дозволять «зам’яти» цю справу.

Перед законом - усі рівні, і ніхто навіть нехай не думає рішати-просити, - запевнив голова осередку Ігор Василів. – Цей водій буде відповідати за порушення. Ми цю справу візьмемо під свій контроль.

Керівництво УДАІ також запевнило, що поставиться до справи відповідально.

Нагадаємо, що вперше інформація про молодшого брата, який начебто має проблеми  з наркотиками, просочилася у пресу під час виборчої кампанії Сергія Надала. Тоді її розцінили як «чорний піар». Відтоді жодної інформації про Ігоря Надала не було.

Софія Левицька