Вночі велися бої біля Донецька, Луганська, Краснодона, Попасної та вздовж кордону – прес-центр АТО

 indexПротягом ночі обстановка на сході України залишається складною та має тенденції до загострення. Найбільш складна обстановка зберігається в районі населених пунктів Донецьк, Луганськ, Краснодон, Попасна та в прикордонній зоні. Про це повідомляє прес-центр АТО.

Згідно з уточненими даними, на початку доби українські блокпости в районі населеного пункту Весела гора обстріляли з БМ-21 „Град”.
Об 03.20-03.30 бойовики з БМ-21 „Град” обстріляли ще один блокпост в районі населеного пункту Комишеве.
за півгодини обстріляли з БМ-21 „Град” аеропорт Луганськ.
Загалом, ситуація характеризується активною діяльністю терористичних угрупувань. Бойовики намагаються утримати під своїм контролем міста Горлівка, Авдіївка та Донецьк.
Поблизу населеного пункту Кам’янка самогубця підірвав мікроавтобус, обстріляли з АГС-17 блокпосту в районі населеного пункту Авдеєвка, з мінометів – населений пункт Кутейниково.
В іншому секторі тривають активні бойові дії. Бойовики намагаються утримати під контролем ділянки в районі Успенка, Маринівка, Дьяково.
З боку РФ стріляли з мінометів в районі населеного пункту Кумачева, в районі населеного пункту Червонопартизанськ з населеного пункту Панченкове. Близько другої ночі здійснено артилеристський обстріл перепускного пункту Довжанське зі сторони Російської Федерації.
З БМ-21 „Град” обстріляли блокпост в районі населеного пункту Солнцево.
З мінометів обстріляли переправу в районі населеного пункту Дмитрівка, блокпост поблизу населеного пункту Маринівка, населений пункт Новоазовськ.

Як повідомлялося, військовий журналіст К.Машовець зазначав, аналізуючи ситуацію, що терористи спробують зберегти для себе “коридори” для виходу та дій у двох напрямках.

Нагадаємо, вчора сили АТО зайняли значну територію між Артемівськом, Горлівкою та Констянтинікою.

Також повідомлялося, що сили АТО частково заблокували Лисичанськ та взяли під контроль периметр поблизу Рубіжного. Над міськрадою Дзержинська Донецької області піднято прапор України.

Окрім того вчора повідомлялося, що сили АТО з боями увійшли в Донецьк.