Вночі в Донецьку лунали потужні залпи і вибухи – міськрада

1Вночі в Донецьку лунали потужні залпи і вибухи, велися артобстріли Куйбишевського та Київського районів, повідомили у прес-службі міськради.

“Ніч в місті пройшла вкрай напружено. У всіх районах було чути потужні залпи і вибухи. Починаючи з 12 години 8 листопада і (до ранку. – Ред.) 9 листопада, велися артобстріли Куйбишевського та Київського районів”, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі додали, що в результаті попадання снарядів мають численні пошкодження житлові будинки за такими адресами: вул. Лузіна 120 , вул. Сигнальна 13, вул. Шахтопроходчиків 101. Повністю знищені будинки по вул. 50 років Радянської України, 31а, вул. Шахтопроходчиків 99, 121, 123. На даний момент рятувальники займаються гасінням пожежі внаслідок попадання снаряда в житловий будинок по вул. Буслаєва 23.

Дані щодо постраждалих і загиблих в результаті бойових дій в Донецьку уточнюються. У мерії додали, що станом на ранок неділі в місті зберігається напружена обстановка.

Також повідомляється, що 8 листопада електропостачання в Донецьку відновлювали 45 енергетиків ДТЕК у складі 18 бригад, використовуючи 16 одиниць спецтехніки. Бригади ДТЕК Донецькобленерго оперативно відновили електропостачання лікарні ім. Вишневського в Ворошиловському районі і 150 багатоповерхових будинків у центральній частині Київського району міста. Громадський транспорт забезпечує потреби громадян у перевезеннях.

На маршрути вийшло сьогодні 22 автобуси великої місткості, 77 тролейбусів та 43 трамвая.

Нагадаємо, бойовики "ДНР" звинуватили українських військових в обстрілі житлових кварталів Донецька.