Вночі був бій на кордоні. Через закрите “Ізварине” бойовики пропускають людей зі сторони Росії

пункт пропуску Ізварино- ліва знимка25 червня з 4-ї до 6-ї години відбулося бойове зіткнення та обстріли блокпостів і опорних пунктів прикриття лінії державного кордону в районі населених пунктів Бірюкове та Дякове Луганської області. Обстріл прикордонників проводився з мінометів та стрілецької зброї. Втрат з боку прикордонників немає, повідомляє Держприкордонслужба України. 

Прикордонники продовжують відзначати присутність в прикордонні незаконних  збройних  груп невідомих осіб, а також переміщення військової техніки та підрозділів Збройних сил  Росії  поблизу українського кордону.

Незважаючи на те, що міжнародний автомобільний пункт пропуску «Ізварине» (Луганська область) був тимчасово закритий Урядом України, терористи за сприянням російської сторони здійснюють пропуск осіб через кордон. У зв’язку з цим наразі охорона кордону дублюється блокпостами ЗСУ та Держприкордонслужби, які розташовані за декілька кілометрів від пункту пропуску та здійснюють його вогневий контроль.

Крім того патрульними літаками Держприкордонслужби проведено висвітлення надводної обстановки у виключній (морській) економічній зоні України та обстежено 5670 км2. Також проведено моніторинг ситуації на ділянці кордону  в межах Сумської  та Чернігівської областей. Порушень режиму плавання та кордону на цих напрямках не виявлено.