Внести зміни у реєстраційні дані дозволять після 20 лютого, нагадують абітурієнтам у Тернополі (Відео)

ШайнюкРеєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання стартувала 5 січня. Зареєструватися можна на тести з чотирьох дисциплін.

Обов’язкове тестування одне – українська мова та література. Триватиме реєстрація до 20 лютого. Перше тестування абітурієнти складатимуть навесні, 24 квітня. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Зареєструватися на ЗНО можна із 5 січня, нагадують тернополянам (Відео)

Для початку абітурієнту потрібно визначитися з майбутньою спеціальністю і дізнатися у виші, які тести потрібно здати. Наступне завдання майбутнього вступника – сформувати пакет документів. На сайті Українського центру оцінювання якості освіти треба он-лайн заповнити заяву-реєстраційну картку, видрукувати її і завершити заповнення далі власноруч. Потрібно підготувати копію паспорта, якщо до 1 вересня абітурієнту виповнилось 16 років, в іншому разі підійде копія свідоцтва про народження.

Учням училищ, коледжів необхідна також довідка з навчального закладу, для випускників минулих років – копія атестата. На всіх копіях потрібно вказати: “Згідно з оригіналом”, поставити підпис, написати прізвище та ініціали. Півтора місяця матимуть майбутні абітурієнти, щоб зареєструватися на тестування. Школярам подавати заяву і документи тепер індивідуально не треба. Вперше цього року відповідають за реєстрацію навчальні заклади.

Читайте також. Тернопільським абітурієнтам на канікулах радять посилено готуватися до тестування (Відео)

– На основі цих реєстраційних даних роздрукують сертифікат. Цей сертифікат відправлять адресату. Для 11-класників їх відправлять у школу, а випускникам минулих років сертифікат надійде на домашню адресу. Це і буде підтвердження факту реєстрації, – розповів заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Під час реєстрації потрібно вказати рівні тестів з української мови і літератури та математики. Після 20 лютого абітурієнти матимуть ще трохи часу, аби внести зміни у реєстраційні дані.

– До 6 березня можна внести зміни для реєстрації з української мови і літератури. Там одна зміна може бути – рівень складності тесту з української мови і літератури, бо є базовий і поглиблений. Інших варіантів немає. З решти предметів можна внести зміни до 1 квітня, – каже Юрій Шайнюк.