Власники гаражів на Текстильній отримали угоди із Тернопільською міськрадою (Відео)

P1310013-nЗемельні ділянки на вул.  Текстильній, де розташовані гаражі тернополян, передали 10-ти власникам конструкцій за договором сервітуту терміном на 49 років.

Таке рішення 31 січня ухвалили депутати Тернопільської міської ради.

Читайте також. Тернопіль: при розгляді земельних питань “облизня” отримали кілька підприємців (Фото, Відео)

Міський голова Тернополя Сергій Надал нагадав, що вже більше року гаражі на вулиці Текстильній є предметом суперечки.  Такий крок з боку влади, на його думку, мав би конфлікт звести нанівець.

- Тернополяни та окремі депутати висловлювали різні думки і були побоювання, що землю на Текстильній хочуть використати не за призначенням, - розповідає міський голова. - Сьогодні, щоб заспокоїти усіх, хочу повідомити, що ми прийняли рішення про передачу земельних ділянок під кожним гаражем їхнім власникам за договором сервітуту на 49 років - лише для обслуговування гаражів.

Читайте також. Обласній Школі мистецтв Тернопіль виділить майже 3 млн грн (Фото, Відео)

Таким чином, як він вважає, зняли будь-які запитання та спекуляції на рахунок того, що хтось хоче використовувати цю землю з іншою метою.

- Перші 10 людей, які подали свої заяви вже отримали сьогодні відповідне рішення, - каже він. - Загалом подали понад 20 заяв, але частина не мала всіх документів або вказала неправильні розміри ділянки. Тому вже на наступній сесії, що пройде у лютому, будуть прийняті позитивні рішення і щодо решти заявників.

Довідково. Територію на вул. Текстильній, де розташовані гаражі тернополян, сесія міськради передала на обслуговування комунальному підприємству Тернопільської міськради «Тернопільбудінвестзамовник». Раніше дана територія була в користуванні підприємства «Промінь». Прийняттю даного рішення передували систематичні звернення від правоохоронних органів, які вказували на те, що на цій території стоять незаконно збудовані гаражі, які не мають жодної документації. Втім, кроки міської влади з вирішення цієї проблеми відразу наштовхнулися на спротив частини власників гаражів. Під стінами мерії відтоді відбулося більше 5 пікетів. Але 31 січня людей під стінами міської ради не було.