Власника вибухом викинуло зі зруйнованої хати: бойовики 152-м калібром вдарили по прифронтовому українському селищу (Фото, Відео)

Переселенець з окупвоаного "ДНР" Донецька Віктор Фролов потерпів від обстрілу російських окупантів  російською зброєю на піпідконтрольній Україні території
Переселенець з окупованого “ДНР” Донецька Віктор Фролов потерпів внаслідок обстрілу російськими окупантами російською зброєю підконтрольного Україні селища Новолуганське

Високоточний снаряд калібру 152 мм російського виробництва, який має на озброєнні армія РФ, зруйнував двоповерховий будинок дощенту. 69-річний мешканець будинку-переселенець з окупвоаного Донецька дивом вцілів лише тому, що вибуховою хвилею його викинуло з будівлі.

Вранці 14 лютого бойовики обстріляли житловий будинок у прифронтовому українському селищі Новолуганське.

Як повідомляє штаб ООС у Фейсбук, виклавши фото, за уламками снаряда українська сторона СЦКК визначила, що бойовики вдарили по мирній будівлі прицільно, застосувавши новітній снаряд виробництва російського заводу Калашнікова, який є в на озброєнні армії Росії - це керований снаряд "Краснополь", політ якого можна коригувати в тому числі з безпілотника.

ф4ф5ф7ф8

Використання саме такого снаряда, заявили в штабі ООС, засвідчує, що російські окупанти навмисно цілились по мирному об'єкту, в якому живуть люди. Вдарили бойовики по хаті зі сторони окупованого "ДНР" Вуглегірська.

Керований снаряд "Краснополь" російського виробництва
Керований снаряд "Краснополь" російського виробництва

Координатор в Гуманітарній місії "Проліска" Євген Каплін, який був на місці вибуху будинку, на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, виклавши фото,  о постраждалий Віктор Фр0лов - переселенець з окупованого "ДНР" Донецька і жив у цьому своєму дачному будинку в Новолуганському. Не загинув під час обстрілу тільки тому, що вибуховою хвилею його викинуло з будівлі. Хата, яка після вибуху російського снаряда загорілась, знищена дощенту. Згорів, найвірогідніше, і паспорт громадянина України Віктора Фролова, принаймні на згарищі документа поки не знайшли.

ф1

Віктора Фролова, який залишився внаслідок дій російських окупантів без даху над головою, прихистили сусіди.

ф2ф3

Бійці 30-ї бригади ЗСУ у Фейсбук, виклавши відео, як рятувальники гасили залишки дому переселенця, припустили, що в такий спосіб - вдаривши по мирному житловому кварталу Новолуганського - бойовики постились український бійцям за свої втрати - бійці ЗСУ вогнем у відповідь останнім часом зничили багато вогневих позицій і військового техніки бойовиків під Новолуганським.

ф10