Власник скандального Porshe Cayenne в ніч побиття Чорновол гуляв у ресторані (Відео)

кайєн-фотоУ Броварах знайшли Porshe Cayenne, на якому могли пересуватися зловмисники, що в ніч на середу напали на журналістку Тетяну Чорновол.

Нагадаємо її авто підрізали на в‘їзді до Борисполя, жінку сильно побили. Нині Тетяна у лікарні, у неї струс мозку, численні гематоми, зламаний ніс. Опозиція вважає: активістці помстилися за участь у протестах, а також за статті про помешкання високих чиновників.

Як повідомив на своїй Facebook-сторінці блогер Андрій Качор, Porshe Cayenne з номером АА 5399 ЕН знайшли напередодні пізно увечері на вулиці Олімпійській у Броварах. Територію одразу оточили правоохоронці та фахівці. Власника авто на місці не було.

Журналісти з‘ясували – машина належить Олександру Храмцову. Його напередодні затримали і допитали. Храмцов стверджує, що у вівторок весь вечір був у ресторані і має свідків. А Porsche продав півроку тому Сергію Котенку.

Міліція вже затримала двох підозрюваних у побитті журналістки. Котенка шукають. Президент України доручив правоохоронцям якнайшвидше розкрити цей злочин.

Джерело: ictv.ua