Влада у Тернополі просить розуміння – все і всюди одночасно не зробиш (Відео)

P6020019-nПроблемних питань, що стосуються дітей, у Тернополі – чимало. І вже варто братися до їх розв’язання.

Читайте також. Ініціатива громади Тернополя: за закладами, створеними для дітей, стежитимуть ретельніше (Відео, Фото)

Нагадаємо, у Тернополі з ініціативи громадських організацій провели «круглий стіл», який присвятили Дню захисту дітей. На захід запросили також представників влади та доброчинців, які не шкодують своїх грошей та часу для дітей і дитячих закладів. Про це – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– За час незалежності, напевно, в нас не збудували жодного садочка, окрім того, що кілька садочків передали в оренду, потім їх викупили. Є і сьогодні приміщення, які віддають. Є питання по спортивних майданчиках, по тому, де діти наші мають проводити свій вільний час, – розповідає представник Громадського люстраційного комітету Тернополя Тарас Герман.

Читайте також. У Тернопіль прибувають біженці зі Сходу – потрібна допомога і підтримка (Відео)

Своєю чергою представники влади запевнили, що до діалогу і співпраці з громадськістю – готові. Єдине – розуміння від людей, що все і всюди одночасно не зробиш.

– У теперішній час, коли фінансова ситуація в Україні, економічна, бажає кращого, проблем – дуже багато. Але я думаю, треба з чогось починати, робити якийсь логічний старт. На нашу думку, досить позитивним є той момент, щоби або реконструювати, або ремонтувати прибудинкові спортивні майданчики та ігрові майданчики, тому що, по суті, з цього починається життя. Дитина навчається в школі чи відвідує садочок, а потім вона повертається додому і необхідно там створити умови для дозвілля, для здорового способу життя, – говорить начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту міськради Тернополя Микола Круть.

Підсумовуючи «круглий стіл», вирішили створити незалежну комісію чи робочу групу із представників громадськості, яка реагувала б на всі звернення громадян щодо порушення прав дитини та контролювати дитячі заклади.

– Для того, щоби можна було в правовому просторі та буквою закону керуючись, зустрітися з дітьми, зустрітись з керівниками дитячих закладів, для того, щоби вони не боялись, а відкрито йшли на розмову і вирішували питання, – говорить представник ГО “Майдан Тернопіль” Ігор Пакулець.